NAŠE SLUŽBY

Odchyt zvířat bez pána, toulavých a opuštěných zvířat a sběr kadáverů zájmových zvířat
 

TOULAVÝM zvířetem se rozumí zvíře v lidské péči, které není pod trvalou kontrolou, nebo dohledem fyzické osoby, nebo ustájení, výběhové prostory, nebo mimo domácnost svého chovatele

OPUŠTĚNÝM zvířetem se rozumí zvíře původně v lidské péči, které není pod přímou kontrolou nebo dohledem fyzické osoby, nebo chovatele a z jištěných skutečností  vyplývá, že ho chovatel opustil s úmyslem se jej zbavit, nebo ho vyhnal.

Divoké zvíře je BEZ PÁNA, dokud žije na svobodě. Zajaté zvíře se stane zvířetem BEZ PÁNA, jakmile získá svobodu a jeho vlastník je bez prodlení a soustavně nestíhá nebo nehledá ve snaze je znovu zajmout. Takové zvíře se však zvířetem bez pána nestane, je-li označeno takovým způsobem, že lze jeho vlastníka zjistit.

  

  KADÁVEREM rozumíme pro naši službu uhynulé zvíře, nebo jeho části.

 Zvířetem chovaném v ZÁJMOVÉM CHOVU se rozumíme jakékoli zvíře, které náleží k druhům, které jsou běžně živeny a drženy lidmi pro jiné než hospodářské účely, nikoli však konzumovány.

 

Tato zvířata jsou převezena a následně předána podle vázané smlouvy o veterinární asanaci vedlejších produktů živočišného původu jejíchž zpracovatelem je AGRIS spol. s.r.o Medlov 175, provoz Žichlínek 176, Lanškroun

Celá činnost je dozorována KVS Pardubického kraje


PÉČE o DOMÁCÍ MAZLÍKY

VENČENÍ 
HLÍDÁNÍ - PŘIPRAVUJEME
NEMOC
DOVOLENÁ - PŘIPRAVUJEME
Lezník 25, Polička 572 01, Pardubický kraj
odchyt-zvirat@email.cz
kontakt: +420 731 441 416, +420 776 469 716
IČO: 09963863
www.odchyt-zvirat.cz 

 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!